Powered by Smartsupp
Kontakt O nas Logowanie
NOWOŚCI

AYTM

ZOBACZ WSZYSTKIE

ELIZABETH HOME to nie tylko meble i akcesoria. To także filozofia nadawania wnętrzu duszy, atmosfery, jakiej nie da się spotkać już nigdzie indziej. A przecież pragną Państwo poczuć się w swoim wnętrzu wyjątkowo, zgadza się? Dlatego też trudno w tym miejscu nie zgodzić się z tezą, według której wyjątkowe wnętrze to dobrze urządzone wnętrze. 

ELIZABETH HOME – obrazy i lustra

W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne rodzaje luster – od stojących, ozdobnych luster o pokaźnych rozmiarach, do niewielkich luster ściennych. Modele wiszących luster zdobionych wprowadzają do wnętrza luksusowy klimat. Najwyższa jakość produktów, elegancja i estetyka oraz funkcjonalność to to, co wyróżnia lustra ELIZABETH HOME. W Elizabeth Home znajdą Państwo także obrazy, które idealnie wpiszą się w minimalistyczne i nowoczesne wnętrza. Obrazy ELIZABETH HOME   to idealny wybór zarówno do własnego domu, jak i do pomieszczeń firmowych.

ELIZABETH HOEM dodatki online

Oferowane przez nas meble i dodatki AYTM to najwyższej jakości wyroby, z którymi nie rozstaną się Państwo zbyt szybko.

Nie boją się Państwo egzotycznie ożywić dom? Pomoże w tym stylowa, żywiczna maska Dutchess of Mali, od której wyjątkowo trudno jest oderwać wzrok. Bogato zdobiony wyrób o wysokiej trwałości przykuje uwagę gości i wprowadzi we wnętrze powiew odmiennych kultur. Do wyboru jest również szereg eleganckich w swojej prostocie stolików marki Almi Decor, przy których będą mogli rozkoszować się Państwo najlepszą kawą w swoim życiu. Siadając przy tym na komfortowym narożniku z półką, mogą cieszyć się Państwo perspektywą mile spędzonego, wygodnego popołudnia lub też wieczoru. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi meblami, oświetleniem oraz akcesoriami i produktami innych wiodących marek.

ul.Świętojańska 110/112
81-388 Gdynia

PON. PIĄTEK 10.00 ? 19.00
SOBOTA 10.00 ? 16.00